Ankety a průzkumy pro družstva a SVJ

Diskuze v rámci společenství vlastníků jednotek nebo bytového družstva bývají často zdlouhavé a náročné. Chcete-li tento drahocenný čas ušetřit, můžete řadu problémů či hlasování vyřešit nebo alespoň předjednat prostřednictvím jednoduchých elektronických anket. Anketa problémy možná nevyřeší, ale pomůže.

Ukázková anketa

Zjednodušenou ukázku, jak by mohla Vaše anketa vypadat, si můžete prohlédnout a proklikat zde: Ukázková anketa pro SVJ

 

Proč oslovit vlastníky anketou od nás

Samozřejmě si můžete podobné ankety vytvářet „zdarma“ sami. Zabere Vám to však mnoho času a pravděpodobně se nevyvarujete chyb. Nabízíme Vám svoji odbornost (formulace otázek, logické sestavení ankety, design a zpracování výsledků) a zkušenost s použitím nástrojů pro tvorbu dotazníků.

Nenabízíme Vám něco, co byste sami nedokázali, nabízíme Vám komfort toho, že to uděláme za Vás a profesionálně.

Cena za zpracování ankety

Komplexní zpracování jedné ankety v rozsahu 5-10 otázek s libovolným počtem respondentů kalkulujeme přibližně na 1.500,- bez DPH. Cena může být samozřejmě stanovena individuálně, zejména s ohledem k rozsahu ankety a k případné dlouhodobější spolupráci.

V ceně je odbavení celé ankety, tedy:

 • Konzultace před navržením dotazníku pro anketu
  (formulace cíle – co chceme zjistit, předběžná formulace otázek) – max. jedna osobní schůzka + konzultace po telefonu a mailu
 • Příprava ankety
  (formulace otázek, sestavení dotazníku, design dotazníku)
 • Sběr odpovědí
  (průběžná informace o počtu odpovědí)
 • Zpracování výsledků
  (předání všech získaných odpovědí a stručná zpráva o výsledcích)

V ceně není rozeslání ankety. Distribuci ankety mezi vlastníky bytových jednotek prostřednictvím e-mailu si zajistí zadavatel.

Chcete se to naučit?

Chcete-li si raději připravovat ankety sami, můžeme Vás to naučit. Poradíme Vám, co bude pro Vaše účely nejlepším a nejjednodušším řešením. Jaký zvolit systém pro přípravu dotazníků, co můžete mít zdarma a jak se s nimi pracuje. Domluvte si konzultaci.