Kvíz Chcete být milionářem? na téma komunikace

15.03.2013 13:38

Ve čtvrtek 14. 3. 2013 jsme se zúčastnili třetí řady konference Ven z krabice, tektokrát s podtitulem Hon na osobnosti. Na našem stánku s názvem Chcete být milionářem? si mohli účastníci vyzkoušet své všeobecné znalosti a vyhrát zajímavé ceny. Testík obsahoval 5 kvízových otázek, které budou v naší připravované publikaci Jak jednat s různými typy lidí.

Kvíz byl připraven pro zábavu, a proto se klasických témat komunikace příliš nedotýká. Ale je v něm mnoho zajímavých a pro mnohé jistě překvapivých informací. Víte např. kolik smyslů mají zvířata? Nebo kdy vznikl otazník? Nikdo z pražských účastíků konference nezodpověděl správně víc než 3 otázky. Můžete si ho také vyzkoušet. Schválně, jestli budete lepší.

 

Pár slov o konferenci

Již tradičně byla konference velmi povedená. Bylo příjemné a inspirující poslechnout si v rámci pracovní doby skvělé řečníky myslící skutečně stylem "out of the box". No a oběd ve 27. patře pankráckého mrakodrapu City Tower připravený restaruací Aureole, která právě ten den získala michelinského panáčka Bib Gourmand, ten taky nebyl k zahození :)

Vystoupili např.:

  • Plk. prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc., přednosta Neurochirurgické kliniky, ÚVN Praha
  • Jan Bubeník, headhunter, Bubenik & Partners
  • MUDr. Roman Kufa, plastický chirurg

Mimo jiné jsme zprostředkovali facebookovou online reportáž z konference - Facebook Everesta.